Contact Us
Notariusz Daria Jackowska Notariusz Daria Jackowska-Król

Kontakt


KANCELARIA NOTARIALNA

Notariusz Daria Jackowska-Król
ul. Traktorowa 126 lok. 104, piętro I
91-204 Łódź

tel.: 42 254 27 87; 605 63 44 33
e-mail:
sekretariat@notariusz-jackowska.pl, daria.jackowska@notariusze.lodz.pl

Godziny urzędowania:
pon.-czw.: 9:00 – 17:00
piątek: 9:00 – 15:00

Czynności notarialnych polegających na: poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów Kancelaria dokonuje na bieżąco. Pozostałe czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów.

Kancelaria mieści się w budynku Real Office u zbiegu ulic: Aleksandrowskiej i Traktorowej. Budynek kojarzy się z firmą Skórimpex, w którym przez lata znajdowała się siedziba tej firmy. Wejście do budynku znajduje się od strony ul. Traktorowej. Wejście przystosowane jest dla osób poruszających się na wózkach, komunikacja w budynku odbywa się przez klatkę schodową oraz dwie windy osobowe.

Dojazd komunikacją miejską – tramwaje linii 2, 5, 8, 13, autobusy linii 78, 78A, 81, 84, 87, 89, 96.
Dojazd samochodem / parking – umówieni klienci mogą zaparkować auta na parkingu przed budynkiem; w przypadku braku wolnych miejsc na parkingu istnieje możliwość zaparkowania aut wzdłuż ul. Traktorowej.

Istnieje możliwość umówienia się z Notariuszem poza godzinami urzędowania Kancelarii bądź w sobotę, jak również poza siedzibą Kancelarii, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności (np. siedziba spółki, szpital, miejsce pobytu osoby chorej). W wypadkach niecierpiących zwłoki albo szczególnych potrzeb czynności mogą być dokonywane także w niedziele i święta.

Loading